Gogrou, to je sdílená digitální platforma, na které společně rosteme.

Rádi Vás přesvědčíme, že první věta není jen líbivý marketingový slogan. Své úsilí, píli a dovednosti totiž do projektu Gogrou věnovali lidé s nepřeberným množstvím zkušeností, kteří si prošli mnohými pozicemi na obou stranách podnikatelské barikády. Vlastníci výrobních a dodavatelských firem, manažeři velkých podniků i lidé, kteří mají na starost obchod či logistiku a jsou v každodenním kontaktu se zákazníky.

Gogrou nabízí všem členům možnost najít nové obchodní partnery, poznat nové trhy s unikátními
příležitostmi, jednoduše komunikovat, sdílet či vyměňovat si data a informace, spolupracovat s finančními institucemi (banky, pojišťovny) a zejména bezpečně obchodovat. To vše na jednom online digitálním místě.

Platforma Gogrou má firmám pomoci řešit úkoly ve výrobě moderní cestou, rychleji a efektivněji. Intuitivní rozhraní s precizní možností filtrace umožňuje nabízet i poptávat výrobky, materiály a služby dle přesně daných parametrů. Ať už se jedná o volné kapacity, nadnormativní zásoby či burzu materiálů.

Do projektu se připojují velké české i zahraniční firmy, podporu vyjádřily také pojišťovny a banky,
prohlubujeme spolupráce a tvoříme nové moduly, které povedou k možnosti využití digitálních, blockchain řešení bankovních garancí, platebních bran, mobilních aplikací, integrace do podnikových ERP systémů, globálního obchodu a hlavně – nových obchodních modelů, s novými příležitostmi, na nových trzích.

Gogrou je skutečná digitalizace průmyslu. Věříme, že budete digitální i spokojení s Gogrou.